Instagram Profil Fotoğrafını Büyüt: Çok Kolay

Instagram profil fotoğrafını artırmak kolaydır. Küçük fotoğrafları geniş formatta nasıl görüntüleyeceğinizi göstereceğiz.

Instagram fotoğraflarda büyümüş ve hala sosyal ağın en önemli parçası olsa da, Instagram hala önemli bir özellikten yoksundur: Instagram profil resminizi yakınlaştıramazsınız. Diğer resimler ve gönderiler de kolayca indirilemez, ancak bu Twitter veya Facebook gibi diğer platformlarda bir sorun değildir.

Ancak yine de Instagram profil resminizi büyütmek veya hatta indirmek istiyorsanız bu da kolay olabilir. Çünkü Instagram, tüm fotoğrafları ve profil resimlerini kendi sunucusunda yüksek çözünürlükte ve dikdörtgen formatta kaydetmektedir. Bunu başarmanın birkaç yolu var.

Instazoom.mobi/tr/: En kolay yol

Herhangi bir profil resmini büyütmenin ve indirmenin en kolay ve hızlı yolu instazoom.mobi/tr/ web sitesini kullanmaktır. Süreç çok basittir:

  • Tarayıcınızda instazoom.mobi/tr/ web sitesini çağırın
  • Arama alanına profilinizin Instagram adını girin (@ işareti olmadan)
  • Enter’a bas

Bu, akıllı telefonlarda olduğu kadar PC’lerde ve dizüstü bilgisayarlarda da çalışır. İlgili kişiyi bulduktan sonra, yakınlaştırabilir, indirebilir ve Instagram profil resmini bir dikdörtgen olarak görüntüleyebilirsiniz.

instazoom.mobi/tr/ adresine bir alternatif instagram profil büyütme olarak adlandırılmaktadır. Bir zamanların en popüler hizmeti FollowerPro insta pp büyütme, kısa süreli bir testte işimize yaramadı.

Doğrudan Instagram’dan

Ayrıca üçüncü taraf yazılımların yardımı olmadan hesabınızın profil resmini büyütebilir ve indirebilirsiniz. Ancak bu yol biraz daha karmaşıktır ve birçok adım gerektirir. Ancak, elbette size nasıl çalıştığını açıklayacağız. Windows 10’da Chrome tarayıcı ile test ettik. Diğer tarayıcılar ve işletim sistemleri ile de çalışması gerekir.

  • Tarayıcıda https://www.instagram.com/[profilename] üzerinden ilgili profili açın.
  • Şimdi boş bir alana sağ tıklayın ve “Sayfa Kaynağını Görüntüle” yi seçin.
  • Yeni bir sekmede açılacaktır. Burada, aramayı açmak ve “profil sayfası_” aramak için CTRL + F tuşlarına basın. Girişten sonraki numara, tabiri caizse, kullanıcının Instagram kimliğidir. CTRL + C ile kopyalayın.
  • Şimdi https://i.instagram.com/api/v1/users/USER-ID/info/ adresini açın ve “USER-ID” yerine önceki adımda bulduğunuz numarayı girin.
  • Şimdi yukarıda açıklandığı gibi sayfa kaynağını tekrar açın ve CTRL+F’ye bastığınızda görünen arama penceresini kullanarak “hd_profile_pic_url_info” için arama yapın.Girişin arkasındaki bağlantı şimdi profil resmini açmalıdır.

Bu rota, yukarıda bahsedilen instazoom.mobi/tr/ gibi üçüncü taraf sağlayıcılardan geçmekten çok daha karmaşık ve bariz bir faydası yok, bu yüzden tavsiye etmiyorum. kullanın. Ancak yine de görüntüleri bu şekilde görüntülemek istiyorsanız, kimse sizi durduramaz.

Başkalarından içerik paylaşabilir miyim?

Artık diğer hesaplardan profil resimlerini nasıl yakınlaştıracağınızı ve yükleyeceğinizi bildiğinize göre, onlarla ne yaparsınız? Tabii bu da o içeriği kolayca profilinize yükleyip takipçilerinizle paylaşıp paylaşamayacağınız sorusunu da beraberinde getiriyor. Cevap hayır.
Diğer hesaplar ve kişiler tarafından yüklenen görseller telif hakları ile korunmaktadır. Bu, bu resmi oluşturan kişinin üzerinde haklara sahip olduğu ve bu fotoğrafları herkese açık olarak paylaşabilecek tek kişinin kendisi olduğu anlamına gelir. Ancak, herkese açık olarak paylaşmadığınız sürece, gönderileri özel sabit sürücünüze veya akıllı telefonunuza kaydetmenizde yanlış bir şey yoktur.

Yalnızca yazar size izin vermişse, başkalarının içeriğini herkese açık olarak paylaşabilirsiniz. Aynısı, başkalarının görmesi için bir resim paylaşmak istiyorsanız da geçerlidir. Örneğin, erkek arkadaşınız veya kız arkadaşınızla bir selfie çekerseniz, bunu ancak onların izniyle paylaşabilirsiniz.
Ünlü kişilerle fotoğraf çekerseniz durum farklı olacaktır. Bu, daha sonra, onayınız olmadan Instagram hesabınızda herkese açık olarak görüntülenebilir. Ayrıca stadyumda çektiğiniz kişisel fotoğrafları futbol maçı gibi halka açık etkinliklerde kolayca paylaşabilirsiniz. Allianz Arena’nın fotoğraflarını çekiyorsanız, her ziyaretçiden izin almanıza gerek yok.

Sonuç: Instagram profil resmini büyüt

Temel olarak, bir hesabın Instagram profil resmini yakınlaştırmak oldukça kolaydır. Insta pp büyütme gibi üçüncü taraf yazılımlarla basit bir sürüm arasından seçim yapabilir veya Instagram kaynak kodundan kendiniz alabilirsiniz.

Ancak, üçüncü taraf içeriği paylaşırken dikkatli olmalısınız, çünkü kendi çekmediğiniz fotoğrafları hesabınıza yükleyemez veya izinleri olmadan başkalarına gösteremezsiniz.

Be the first to comment

Leave a Comment Here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.